Wholesale Taiwan Project - fabrika dhe prodhuesit | Joisea

Taiwan Project

Përshkrim i shkurtër:

Projekti Taiwan

Category: Saldim izoluar shishe gazit (175L ~ 210L)

  • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
  • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj

Detail Product

Produkt Tags


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne