Shumicë Haitian Group Project Oxygen Medical - fabrika dhe prodhuesit | Joisea

Haitian Group Project Oxygen Medical

Përshkrim i shkurtër:

Projekti Medical Oxygen

Shishe Saldim izoluar Gas (450L ~ 500L)

  • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
  • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj

Detail Product

Produkt Tags


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne