Трговија на големо на Тајван Проект - фабрика и производители | Joisea

проектот на тајван

Краток опис:

проектот на тајван

Категорија: Заварување Изолиран гас шише (175L ~ 210L)

  • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
  • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно

детали за производот

Тагови производ


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас