Група на големо Хаити медицински кислород Проект - фабрика и производители | Joisea

Група Хаити Проектот медицински кислород

Краток опис:

Медицински проектот кислород

Заварување Изолиран гас шише (450L ~ 500L)

  • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
  • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно

детали за производот

Тагови производ


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас