Контактирајте не

Jiangsu Можност Joisea енергија

и материјал технологија копродукции, ООД

Адреса

SAN JING industrial park,xinbei district,Changzhou

Е-пошта

Eric_Yu@chancejoisea.com

телефон

+86 18861151880 (Whatsapp)

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас