Трговија на големо Ченгду ЛНГ Еден - фабрика и производители | Joisea

Ченгду ЛНГ Еден

Краток опис:

Проектот Ченгду ЛНГ

Резервоар
 

  • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
  • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно

детали за производот

Тагови производ


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас